Ankara

Hizmet Bölgelerimiz

Egea Araç Kiralama, sunduğu hizmetler olarak günlük araç kiralama, kısa vadeli araç kiralama, uzun vadeli araç kiralama ve filosundaki çeşitli ayrıca lüks, ticari, ekonomik araç çeşitleriyle Egea Araç Kiralama ve genel olarak Ankara Araç Kiralama firmalarının arasında rekabet olarak üst sıralara yerleşmiştir. Egea Araç Kiralama firması olarak müşterilerin bütçesine göre her düzeyde araç bulunmaktadır. Her segmentte araç, her kalitede araç bulunmaktadır ve bu araçlar tamamen temiz, bakımlı olarak müşteriye sunulmaktadır.

Eryaman merkezli HG Oto Kiralama, Şubeleri olan Egea Araç Kiralama ve YHT Araç Kiralama olarak müşterilerimize eksiksiz bir kalite sunarak, verdiği hizmet bölgeleri aşağıdaki gibidir. Hizmet bölgelerinin içerisinde araç teslimatı yaparken belirli bir kilometre üstünde ek bir ücret alınmaktadır.

Neden Egea Araç Kiralama'yı tercih etmelisiniz?

Ekonomik fiyatlar, güvenilir oto kiralama, online ve kolay ödeme, müşteri memnuniyeti, son model araçlar, her segmentte araç, uzun vadeli araç kiralama, kısa vadeli araç kiralama, günlük araç kiralama, bakımlı araçlar, temiz araçlar.